O nás

Firma s dlouhou tradicí

Z historie:

Datum vzniku (jako OSVČ): 6.3.1992

Získání živnostenských listů: "Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení", "Montáž, opravy, revize vyhrazených elektrických zařízení" a "Obchodní živnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej".

Pracovní činnost se postupně rozvíjela od výroby jednoduchých el. zabezpečovacích zařízení přes montáže a opravy el. instalací, domovních rozvodů, CNC a různých pracovních strojů, zdvihacích zařízení, výtahů, zakladačů a jeřábů (pro Adamovské strojírny, Metru Blansko, Městské úřady, domy, byty) až k provádění revizí na těchto el. zařízení (především rozvodů el. instalací, pracovních strojů, ručního nářadí a spotřebičů).

Vzhledem k získaným zkušenostem a poptávce po organizování seminářů pro elektrotechniky byl v roce 1998 založen další živnostenský list "Organizování školení a dalšího vzdělávání".

Aby byla nabídka firmy kompletní a bylo možné montovat a opravovat rozvaděče vznikl v roce 2000 poslední živnostenský list "Zámečnictví".

Z důvodu plánovaného rozšíření o další zaměstnance bylo 14.10.2000 sídlo firmy přemístěno do větších prostor haly na ulici Osvobození 9, Adamov.

V červnu roku 2003 se tak stalo.

Začalo se školit a přezkušovat z Vyhl. č. 50 /1978 Sb., pořádat přípravné kurzy ke zkouškám revizního technika, semináře - konference pro elektrotechniky, revizní techniky a projektanty.

30.9.2004 se výrazně zvýšila přístupnost k zákazníkům přestěhováním do kancelářských prostor v Brně - Vinohrady na Bořetickou ulici.

Založením a převedením všech činností na BATECH, s.r.o. Bašty 8, Brno došlo od 19.8.2014

Více zde: https://www.elektrotechnic.cz/o-nas/

https://www.kurzy-reviznich-techniku-elektro.cz/o-nas/